Uroda

laserowe usuwanie owłosienia poznań

 • Posted on: 1 July 2017
 • By: FP

Beauty & Beauty to gabinet urody oferujący swoim klientom depilację laserową różnych partii ciała takich, jak ramion, łydek, jak i ud.
Laserowe usuwanie włosów, a także depilacja okolic intymnych to najszybsza metoda na usunięcie zbędnego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty koło Poznania włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Rzetelna obsługa, niskie ceny, jak również duże doświadczenie to walory, za sprawą których z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zadowolonych klientów.

Edaff wizaż i kreowanie wizerunku

 • Posted on: 1 September 2015
 • By: FP

Każde wykonanie makijażu to dla mnie następne, ciekawe doświadczenie. Jestem Elena Daff - wizażystka z Wrocławia, która realizuje zlecenia m.in. dla agencji modelek, agencji fotograficznych. W pracy współpracuje z klientami prywatnymi i agencjami modelek, profesjonalnymi fotografami czy studiami urody, oferując fachową pomoc w temacie makijażu. Wykonuję nieszablonowy makijaż np. sylwestrowy, okolicznościowy, ślubny – każdorazowo dostosowany do stroju. Dodatkowo, trudni się zagęszczaniem rzęs, a także rekonstrukcją brwi. Jesteś ciekawa jej propozycji?

Specjalistyczny gabinet Beautifulhair

 • Posted on: 15 November 2014
 • By: FP

Studio ze stolicy Wielkopolski zapewnia efektowne zagęszczanie włosów. W interesującej ofercie fryzjera znajdują się dobrej jakości włosy naturalne w szerokiej gamie kolorystycznej. Każda zainteresowana osoba może otrzymać indywidualną konsultację odnoszącą się do wyboru włosów. Wiadomości dotyczące kosmetyków i oferowanych zabiegów są na beautifulhair.com.pl.
Szczegóły oferty beautifulhair.com.pl

Elena Daff Make-up artist

 • Posted on: 15 November 2014
 • By: FP

Elena Daff z Wrocławia to miłośniczka makijażu okolicznościowego, która stale pogłębia wiedzę oraz kwalifikacje. Wizażystka zachęca do skorzystania z makijażu okolicznościowego ,jak i do skorzystania z zakupów ze stylistką. Elena Daff działa we Wrocławiu oraz pobliskich miastach. Elena Daff pisze teksty na stronach urodowych. Dostępne są one na edaff.pl w katalogu Artykuły.
Więcej edaff.pl

Peducurzystka Angelika Pieklak

 • Posted on: 16 October 2014
 • By: FP

Angelika Pieklak oferuje zabiegi dla całego ciała na terenie Bielska- Białej i pobliskich miejscowości. Wykształcona kosmetyczka wykonuje wszystkie zabiegi w domu klientek, dlatego zapewnia niskie ceny za profesjonalnie wykonywane zabiegi. Kosmetyczka oferuje usługi i gwarantuje dojazd do klientów na obszarze Bielsko-Białej , jak również pobliskich miast i wsi. Namawiamy do kontaktu: salon@mobilnepaznokcie.pl.
Strona www

Usługi kosmetyczne Strefa piękna

 • Posted on: 11 September 2014
 • By: FP

Profesjonalna Stylizacja to modny gabinet urody, w którym istotny jest dobry nastrój oraz zadowolenie klientów. W ofercie salonu: układanie włosów, dietetyka, modelowanie sylwetki. Gabinet charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, przyjazną atmosferą oraz wysoką jakością usług fryzjerskich czy też pielęgnacyjnych. Salon świadczy usługi w środku Olsztyna, więc łatwo go znaleźć. Zapraszamy do umówienia się na wizytę za pośrednictwem telefonu: (89) 535 15 08. Centrum wellness: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Telefon: 602-618-400.