Technika

Silniki trójfazowe

 • Posted on: 15 July 2017
 • By: FP

Silniki elektryczne indukcyjne to podstawowy artykuł, który sprzedajemy w naszym sklepie internetowym Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to sprzęt najwyższej jakości, który można wykorzystać do różnorodnych celów.
Silniki elektryczne o mocy od 0,04 kW - 355 kW trójfazowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, łapowe, przeciwwybuchowe i pozostałe gwarantujemy w konkurencyjnych cenach. Do nich sprzedajemy także części zamienne i zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe.

Windpoldźwig schody ruchome

 • Posted on: 30 July 2016
 • By: FP

Przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG zajmuje się sprzedażą ruchomych platform. Oferowane produkty wyróżnia niezawodność, moc oraz design. Dodatkowo mają one również wymagane atesty. Gwarantujemy szybkie terminy dostarczenia towaru, bezproblemowy i szybki montaż i konkurencyjne ceny. Na można zobaczyć niektóre realizacje. Dział transportu międzynarodowego: Agnieszka Bartosik, tel. +48 501 286 836, agnieszka.bartosik@windpoldzwig.pl

TLP

 • Posted on: 8 June 2015
 • By: FP

Specjalizacja: infrastruktura podziemna. Firma Technologie Lokalizacji Podziemnej trudni się dystrybucją oraz fachowym serwisem wszelkich urządzeń lokalizacyjnych. W naszym dużym katalogu towarów proponujemy m.in.: wykrywacze metali, zapewniamy atrakcyjne obniżki oraz rzetelną pomoc przy zakupie idealnego towaru. Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Pracujemy w rejonie Nowej Soli.

Winda towarowa Windpoldźwig

 • Posted on: 10 May 2015
 • By: FP

Dział Ofertowania:Paulina Wachowicztel. (68) 457 43 07paulina.wachowicz@windpoldzwig.plWindpolDźwig jest to spółka zajmująca się rozprowadzaniem i montowaniem wind dla osób niepełnosprawnych. . Długoletnie funkcjonowanie na rynku, rzetelność zapewnianych działań oraz ogromna troska o potrzeby klienta sprawiły, iż firma zdobyła pokaźną grupę stałych klientów. Firma istnieje na rynku aż 20 lat i funkcjonuje na terenie całego kraju.

Producent Światłowodów Eukom

 • Posted on: 17 March 2015
 • By: FP

Od prawie 20 lat wyróżniamy się w obszarze wykonywania kabli do systemów mających zastosowanie głównie do transmisji danych. Przedsiębiorstwo EUKOM-CABLING ma swoją siedzibę w stolicy.
W gronie konsumentów spółki znajdują się m. in. wytwórcy urządzeń aktywnych jak również operatorzy telefonii komórkowej.
Centrum naszej spółki mieści się w Warszawie - realizujemy zlecenia z dużym zaangażowaniem.

AGP Spółka Advanced Graphene Products

 • Posted on: 7 March 2015
 • By: FP

Firma AGP wytwarza grafen, który powstaje z ciekłego metalu, ten innowacyjny proces został opracowany przez Instytut Inżynierii Materiałowej. Dzięki tej metodzie powstawania bardzo możliwe staje się wypuszczanie na rynek sporych grafenowych płatów o doskonałej jakości w przystępnej cenie. Główny produkt to garfen na substracie PMMA, który jesteśmy w stanie przenieść na podłoże innego rodzaju wskazane przez Państwa lub np. na kwarc, oprócz tego mamy w ofercie nanoszenie elektrod. Partnerami przedsiębiorstwa są m.in. wyższe techniczne uczelnie w Polsce.

Platformy schodowe Windpoldźwig

 • Posted on: 28 September 2014
 • By: FP

Spółka WINDPOLDŹWIG od długich lat sprzedaje ruchome platformy oraz schody znanych wytwórców. Wytrzymałość oferowanych produktów, ich konkurencyjne ceny i szybki montaż sprawiły, iż grono zadowolonych klientów firmy sukcesywnie wzrasta. Gwarantujemy szybkie terminy dostaw, sprawny i nie zajmujący zbyt wiele czasu montaż oraz atrakcyjne ceny. Naszym atutem jest szeroki wybór wyposażenia i wieloletnie doświadczenie w branży.
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl