Samochody

Ciekawe umiejscowienie toru szkoły off road

  • Posted on: 27 October 2014
  • By: FP

Centrum Sportów Motorowych to katalog ciekawych kursów dla pasjonatów adrenaliny i niezapomnianych motorowych wrażeń. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się w szczególności grupowe przejażdżki pojazdami rajdowymi, przy czym długość tras jest uzależniona od wielkości grupy chętnych. W propozycji ośrodka znajduje się również organizacja wydarzeń okolicznościowych oraz imprez integracyjnych dla klientów biznesowych. Istnieje okazja do zakupu bonu podarunkowego, na jazdę samochodem terenowym.
Kliknij - offroadadventure.pl

Markisz firma

  • Posted on: 9 October 2014
  • By: FP

Przenosisz się? Właściciel firmy Makisz oferuje fachowy transport najwyższej jakości. Firma posiada nowocześnie wyposażone pojazdy, zawierające specjalne chłodnie, przeznaczone do przewozu produktów spożywczych w odpowiednich temperaturach. Posiadamy niezbędne zaświadczenia, ponadto, gwarantujemy pomoc przy przeprowadzkach. Wszelkie zlecenia realizujemy szybko i sprawnie. W ciągu lat naszej pracy pomogliśmy naszym odbiorcom w wielu dużych przedsięwzięciach. Transport Markisz, Słoszów 8, 57-340 Duszniki Zdrój

Off-road open air Expo

  • Posted on: 24 September 2014
  • By: FP

OffRoad Expo to popularne targi samochodów terenowych w kraju. Poprzez nie kierowcy mają szansę wypróbować swój pojazd w idealnych warunkach. W obsługiwanych przez firmę eventach udział biorą także producenci pojazdów i dziennikarze motoryzacyjni. Firma znajduje się w Olszynii, przy ulicy Legnickiej i zapewnia popularne rajdy off road w kraju. O wielu ciekawych oraz oryginalnych atrakcjach motoryzacyjnych, oferowanych przez Off Road Expo przekonało się dotychczas znaczne grono pasjonatów motoryzacji oraz wystawców.
Więcej