Psychoterapia

psycholog przez internet

  • Posted on: 25 July 2017
  • By: FP

Poradnia psychologiczna „Żagle” gwarantuje wsparcie psychologiczne wszystkim klientom, którzy chcą polepszyć komfort swojego życia, podjąć walkę ze stresem i pokonać lęki.
Poradnia ma w ofercie psychoterapię gestalt, warsztaty terapeutyczne, a także pomoc psychologiczną przez internet.
Z pomocy specjalisty za pomocą internetu z pewnością skorzystają ci, którzy mają ograniczony dostęp do pomocy psychologa – pracują w innym kraju, są niepełnosprawni, czy też nie mają czasu na odwiedziny w poradni.

Sidor psychologia

  • Posted on: 18 September 2014
  • By: FP

Psychoterapeuta Sidor Aleksandra trudni się psychoterapeutyką osób dorosłych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, liczne szkolenia i zdobyte certyfikaty zapewniają porady na doskonałym poziomie. Psycholog wykonuje swoje fachowe porady na terenie Krakowa. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 0 790 620 473.
Sprawdź naszą ofertę - psycholog-krakow.com

Ośrodek Pomarańczowe Ja

  • Posted on: 15 September 2014
  • By: FP

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja to doświadczony zespół trenerów o licznych specjalnościach. Grupa stałych bywalców poradni z biegiem lat stale zwiększa się, za sprawą ogromnej troski o potrzeby pacjenta, najlepszych kwalifikacji jej pracowników i przystępnych cen konsultacji. Wśród naszych terapeutów pracuje m.in: Beata Roman. Ośrodek znajduje się na terenie Poznania. Zaciekawione osoby wizytami, mogą rejestrować się na spotkanie z psychologiem w naszym ośrodku mieszczącym się na ulicy Grochowskiej nr 59a w Poznaniu.

Badania na Broń Jolanta Pawłowska

  • Posted on: 12 September 2014
  • By: FP

Centrum badań J. Pawłowskiej oferuje specjalistyczne badania uprawniające do pracy. W pracowni znaleźć można m.in. badania lekarskie dla prowadzących pojazdy uprzywilejowane oraz terapie indywidualne. Psychotesty można realizować od poniedziałku do piątku, a także w godzinach popołudniowych w obrębie Poznania. Szersze informacje na temat działania centrum oraz dane kontaktowe dostępne są w witrynie internetowej firmy: www.psychotechnikapoznan.pl. Zapraszamy! . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul.