Polityka prawo

Sylwia Kołton porady prawne

 • Posted on: 18 March 2016
 • By: FP

Adwokat Sylwia Kołton udziela porady prawne w obszarze prawa pracy, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawa rodzinnego , jak również obsługi wspólnot mieszkaniowych. Na bieżąco rozszerzamy pakiet usług – radzimy przy wypisywaniu umów, zaświadczeń, zajmujemy się przede wszystkim prawem karnym. Kancelaria oferuje sporządzanie odwołań i wszelkiego typu umów (przykładowo o współpracy) oraz udzielanie porad prawnych albo wiele innych czynności prawnych.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: FP

Jesteś dyskryminowany w twoim zakładzie? Zostałeś niesłusznie zwolniony z pracy i należy ci się rekompensatę? To problemy, którymi zajmuje się Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Zamieszczane przez nas teksty dotyczą praw pracowników firmy – bardzo często spełniają swoje codzienne obowiązki w trudnych warunkach, w ogromnym stresie. Z artykułów zamieszczonych na na naszym blogu prawo-praca.pl czytelnik dowie się gdzie się udać, gdy jego prawa są łamane. Wszystkie teksty tworzone są przez rzetelnych prawników – dotyczą najistotniejszych kwestii.

Kancelaria Prawna Pawła Budrewicza z Warszawy

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: FP

Powody zakończenia małżeństwa są różne – od różnic w charakterze po przemoc. Tego typu sprawami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy. Od wielu lat zajmuje się kwestią rozwodu. Każdy klient oraz jego problem traktowane są przez adwokata indywidualnie. Pomaga rozmową i szuka dobrych rozwiązań. Duże doświadczenie, indywidualne podejście do klienta i szybkość działania to atuty, które wyróżniają prawnika Pawła Budrewicza spośród innych.

Blog spadkowe-prawo.pl

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: FP

Sprawy związane ze spadkiem to część oferty Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Osoby, które mają problem powiązany z tą gałęzią prawa – mogą tu liczyć na profesjonalną pomoc. Prawo spadkowe bywa zawiłe – jeśli nie znamy jego przepisów możemy mieć niemałe problemy. Z naszych tekstów czytelnicy uzyskają informacje co należy zrobić w chwili kiedy mamy lub powinniśmy np. uzyskać spadek po kimś bliskim z rodziny. Prócz udzielania porad prawnych, klienci mogą liczyć na reprezentowanie ich w sprawach spadkowych, które toczą się przed sądami.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielewska&Chróścielewski

 • Posted on: 26 November 2015
 • By: FP

Zapraszamy do czytania bloga internetowego rodzinne-prawo.pl – wszystkie umieszczone tam teksty są połączone z prawem rodzinnym. Zapewniamy pakiet cennych wskazówek dla rodziców. Wiele tekstów dotyczy kwestii połączonych ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem - piszemy o alimentach. Nieustannie sprawdzamy nowe przepisy. Na stronie mecenasi opisują jak postąpić w wątpliwych kwestiach dotyczących prawodawstwa, np. jak zwiększyć alimenty, ograniczyć władzę rodzicielską oraz jak wnieść do sądu sprawę o unieważnienie małżeństwa.

Karne-prawo.pl

 • Posted on: 25 November 2015
 • By: FP

Na stronie www.karne-prawo.pl znajdziemy wiele ciekawych wiadomości z zakresu prawa karnego, które odnoszą się do jazdy w stanie nietrzeźwości, odszkodowań w razie wypadku, czy też płatnej protekcji. Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski chcą podzielić się swoją dużą wiedzą z tymi, którzy nie obcują z prawem na co dzień. Czytelnicy mają możliwość szybko dowiedzieć się jakie kroki powziąć w przypadku rozboju, przestępstwa skarbowego oraz wypadku drogowego.

Blog cywilne-prawo.pl

 • Posted on: 24 November 2015
 • By: FP

Blog prawny www.cywilne-prawo.pl zawiera wiele wiadomości oraz artykułów z zakresu prawa cywilnego, które na pewno zainteresują nie tylko osoby zajmujące się na co dzień prawem. Pragniemy dzielić się zdobytą przez zespół naszych prawników wiedzą – przepisy prawa cywilnego są niekiedy skomplikowane. Jesteśmy pewni, że nasze publikacje pomogą rozwiązać niejasne sytuacje naszych odbiorców. Na blogu znajdziemy informacje o tym, jak odwołać darowiznę, napisać umowę przedwstępną, czy też jak odpowiedzieć na pozew.

Praco rodzinne, nieruchomości, karne Chróścielewscy

 • Posted on: 12 November 2015
 • By: FP

Usługi prawnicze proponowane przez Kancelarię Prawną Magdaleny Chróścielewskiej i Wawrzyńca Chróścielewskiego, która mieści się w województwie łódzkim opierają się na rzetelnej wiedzy prawniczej. Radzimy nawet w niezwykle wymagających, skomplikowanych sprawach – na prośbę klientów Kancelarii tworzymy prawne wnioski oraz kontrolujemy prawidłowość umów o pracę. Ponadto bardzo dobrze znane nam jest prawo spadkowe, czyli np.

Prawo karne i cywilne: Chróścielewscy

 • Posted on: 2 July 2015
 • By: FP

Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski to rzetelna pomoc w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego , alimentacyjnego, podatkowego. Nasza specjalizacja obejmuje prawo rodzinne, w tym np. ubezwłasnowolnienie, prawo cywilne, a zatem sprawy o zapłatę, doradztwo w dziedzinie zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.uczestnictwo w negocjacjach. Ponadto zajmujemy się również tematami dotyczącymi prawa karnego i podatków. Proponujemy porady prawne, tworzymy opinie prawne oraz stanowimy reprezentację klientów przed różnymi instytucjami.

Rozwód, prawo karne Chróścielewscy

 • Posted on: 1 July 2015
 • By: FP

Usługi prawne świadczone przez Kancelarię Chróścielewskich, która działa w Łodzi opierają się na na bieżąco aktualizowanej wiedzy prawniczej. Zajmujemy się prawem rodzinnym i opiekuńczym (separacja etc.), pracy (np. przywrócenie do pracy), spadkowym (zachowek etc.) i podatkowym (podatek od towarów i usług etc.) Poza tym zajmujemy się również tematami dotyczącymi prawa pracy i podatków. Świadczymy poradnictwo prawne, przygotowujemy opinie prawne i stanowimy reprezentację klientów przed różnymi instytucjami.

Strony