Motoryzacja

Vivaro usługi transportowe

 • Posted on: 8 November 2015
 • By: FP

Vivaro transport to firma, która zajmuje się wszechstronną obsługą transportową. Najważniejsze usługi to przede wszystkim wycieczki szkolne, przewóz osób do Niemiec oraz dowóz na pielgrzymki. Największym atutem przedsiębiorstwa są komfortowe warunki jazdy oraz korzystne ceny. Na stronie: www.vivaro-transport.eu można zapoznać się ze szczegółami świadczonych usług.
Vivaro-transport.eu - strona www

Firma reklamowa Przyklejanie.pl

 • Posted on: 21 August 2015
 • By: FP

Firma Przyklejanie.pl – kompleksowy pakiet działań reklamowych i promocyjnych. Do znakowania stosujemy laminat typu: carbon itp. To materiał, który świetnie odzwierciedla kolor. Stosujemy go do nanoszenia gotowych projektów reklamowych dla konkretnych firm. Podstawowym celem firmy jest czerpanie z dotychczasowego doświadczenia w pracy, jak również tworzenie ofert najwyższej jakości.

Joanna Ciszka P.H.U.P. AUTO-REGE

 • Posted on: 30 June 2015
 • By: FP

Serwis motoryzacyjny przekladniekierownicze.eu zajmuje się profesjonalnym regenerowaniem przekładni w różnych rodzajach samochodów. Zajmiemy się montażem dowolnej maglownicy, zarówno ze wspomaganiem hydraulicznym oraz przekładni ślimakowych, m.in do samochodów i autobusów. Realizujemy zlecenia w trzech naszych centrach mieszczących się w Wałbrzychu, Lesznie oraz Kożuchowie. Wałbrzych: ul. Puszkina 16 58-305 Ogromny wybór oferowanych usług powoduje, że Auto-Rege ma wielu zadowolonych zleceniodawców.

Turbo-Centrum Serwis sprężarek

 • Posted on: 6 November 2014
 • By: FP

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Państwu firmę Turbo Serwis z jego bardzo ciekawą propozycją w temacie turbin. To przedsiębiorstwo, które zajmuje się regeneracją turbosprężarek każdego producenta i co najważniejsze – w każdym typie aut osobowych, ciężarowych, budowlanych, ciągnikach oraz pozostałych. Turbina jest w pierwszej kolejności rzetelnie sprawdzana, by odszukać przyczynę awarii oraz stopień szkody.

Piotr niezawodne garaże

 • Posted on: 24 October 2014
 • By: FP

Już od ponad 17 lat Firma Piotr projektuje garaże blaszane, tynkowane, ocieplane. Budujemy garaże dwuspadowe, działamy bardzo szybko , a także zapewniamy pełny montaż w miejscu wybranym przez kontrahenta. Klient ponosi niższe koszty niż przy standardowej budowie, a na montaż potrzebny jest tylko jeden dzień. Przez lata naszej działalności zbudowaliśmy bardzo wiele nowoczesnych garaży i zapracowaliśmy na szacunek zamawiających. P.H.U "Piotr", ul:Nomiarki 35, 41-500 Chorzów, tel. (32) 246 06 09

Busy do Niemiec Vivaro

 • Posted on: 14 October 2014
 • By: FP

Wygodny przejazd do Holandii oferuje Vivaro transport. Od długich lat trudni się przewozem osób i paczek. Terminowość i duża wiedza topograficzna to atuty, które wyróżniają spółkę spośród konkurencji. Działalność oferuje przewozy krajowe i zagraniczne, dlatego posiada odbiorców w całym kraju. Pod adresem: www.vivaro-transport.eu można zaznajomić się ze szczegółami proponowanych usług.
Przejdź na stronę

przekladniekierownicze.eu AUTO-REGE

 • Posted on: 13 October 2014
 • By: FP

Firma AUTO-REGE trudni się profesjonalnym przywracaniem funkcjonalności przekładni we wielu rodzajach pojazdów. Zajmiemy się regeneracją każdej przekładni kierowniczej, w tym m.in. ze wspomaganiem elektrycznym ,jak również przekładni bez wspomagania, np. do samochodów i autobusów. Przyjmujemy zamówienia w trzech naszych centrach mieszczących się w Wałbrzychu, Lesznie oraz Kożuchowie. ul. Puszkina 16 58-305 Wałbrzych tel. 664-084-278 tel. 74-666-43-48 e-mail: autorege1@op.pl Spółka oferuje dodatkowo trwającą rok gwarancję na naprawy.

Myjnie Tixewash

 • Posted on: 23 September 2014
 • By: FP

Firma TIXEWASH to światowej marki producent samoobsługowych myjni pojazdowych. Przedsiębiorstwo poszczycić się może stworzeniem przeszło siedmiuset bezdotykowych samochodowych myjni w wielu europejskich i afrykańskich państwach. Firma TIXEWASH jest zlokalizowana w Górze Kalwarii przy ulicy Kościuszki 3a. Kontakt do nas to: tel. 501 058 546, biuro@tixewash.pl. Serwis: tel. 501 058 546, jacek@tixewash.pl.
Zapoznaj się z ofertą: tixewash.pl

SZYBY SAMOCHODOWE Robert Bernat

 • Posted on: 22 September 2014
 • By: FP

Przedsiębiorstwo Szyby Samochodowe RM zapewnia instalację szyb samochodowych w autach ciężkich oraz w furgonetkach. Profesjonalizm działań oferowanych przez firmę oraz ich naprawdę przystępna cena spowodowały, że grono stałych klientów Szyb Samochodowych-RM stale zwiększa się. Działania przedsiębiorstwa są przeznaczone klientów z Warszawy. Spółka oferuje ponadto dojazd do zleceniodawcy po uprzednim umówieniu się jak również szansę kooperacji z firmami zajmującymi się serwisem aut w zakresie naprawy oszklenia. Szyby Samochodowe RM, 02-295, ul.