Medycyna

Centrum Skomed

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: FP

W Centrum Rehabilitacji SKOMED w Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę wykwalifikowanych terapeutów. Zarazem w naszej siedzibie, jak również w warunkach domowych, wykonujemy szeroką paletę zabiegów z zakresu rehabilitacji. Rehabilitację możemy zaproponować młodszym i pełnoletnim. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. magnetoterapię, a także terapię falami dźwiękowymi(interdyn, sollux itd).

Skomed – Centrum Rehabilitacji w Bydgoszczy

 • Posted on: 3 June 2016
 • By: FP

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę najlepszych specjalistów. Zarówno w naszej placówce, jak również u chorego, możemy zaproponować wiele zabiegów z zakresu rehabilitacji. Ćwiczenia rehabilitacyjne możemy zagwarantować młodszym i pełnoletnim. W zakresie fizykoterapii realizujemy m.in. laseroterapię i terapię falami dźwiękowymi(prądy Traberta, sollux itd).

LABmedical - Pracownia Analityczna

 • Posted on: 2 September 2015
 • By: FP

Ciesząca się renomą Pracownia Analityczna LABmedical mieszcząca się w sercu Piły wykonuje szeroką ofertę analiz medycznych z dziedziny hematologii, genetyki, jak również alergologii.
Realizujemy specjalne testy i badania w kierunku zdiagnozowania schorzeń wątroby – oferujemy podstawowy pakiet badań morfologicznych.
Laboratorium medyczne oferuje pakiety badań dostosowane do wymagań badanych, np. panel mężczyzna 40+, czy też tarczyca. LABmedical zaprasza do stawiania dalszych pytań oraz do umawiania się na badania poprzez adres mailowy, czy też osobiście w placówce.

Eskulap Sp. z o.o.

 • Posted on: 1 September 2015
 • By: FP

Dzięki urządzeniom znanych firm i doświadczeniu techników laboratoryjnych możemy zaoferować profesjonalną oraz błyskawiczną obsługę chorych w laboratorium należącym do Publicznej Przychodni Eskulap Sp. z o.o. na terenie Sieradza. Udostępniamy profesjonalną ofertę badań medycznych, w tym np badania wykrywające pasożyty, morfologię, jak i w kierunku oceny bólu stawów. Oferta badań dotyczy m.in. morfologii krwi, badań koagulogicznych. Można się też przebadać pod kątem tarczycy lub alergii korzystając z kompleksowych zestawów badań.

Laboratorium Genmed

 • Posted on: 21 July 2015
 • By: FP

Genomio to witryna Laboratorium Genetyki Genmed, która ma w swojej ofercie badania genetyczne. Nasze testy posiadają prestiżowe atesty – zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość oraz szybki czas realizowania badań. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy niemal 14 tys. analiz różnego typu. Współpracujące z nami placówki partnerskie znaleźć można w Lublinie, czy też w Elblągu i innych miastach. Naszym dążeniem jest jakość. Genetyczne kompetencje udowodnione są prestiżowymi certyfikatami, w tym m.in. ISO 17025.

Wojciech Kopytek usługi psychologiczne

 • Posted on: 31 October 2014
 • By: FP

Nasz gabinet to duży katalog porad psychologicznych gwarantowanych przez rzetelnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wysokie kwalifikacje, doskonałe umiejętności zawodowe i obecność w organizacjach branżowych, pozwalają na zapewnianie usług wysokiej jakości. Sesje mają miejsce w Skierniewicach i są skierowane do osób z całej Polski. Jesteśmy przygotowani na niecodzienne przypadki. Terapię dopasowujemy do konkretnych wymagań każdego pacjenta. Skontaktuj się ul.

Testy na ojcostwo Genmed.pl

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: FP

Specjalnością Laboratorium Genmed są badania pokrewieństwa i badania kryminalistyczne. Na swoim koncie laboratorium ma już kilka tysięcy zrealizowanych próbek. Testy realizowane są z blisko 100-procentowym prawdopodobieństwem. Każda próbka analizowana jest dwukrotnie. Laboratorium wykonuje usługi na terenie Poznania i jego powiatu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Materiał DNA pobierany jest nieinwazyjną metodą.

Bell Med

 • Posted on: 21 September 2014
 • By: FP

Bell Opławski to fachowy gabinet lekarsko-dentystyczny, który oferuje kompleksowe usługi z wielu dyscyplin medycyny. Bell Opławski proponuje np. usługi dietetyka i stomatologa, a także testy genetyczne. Nasze centrum znajduje się w samym sercu Krakowa oraz jest czynne w niezwykle dobrych godzinach dopasowanychdo wymagań klientów. Pracujemy już dużo czasu dzięki czemu zyskaliśmy szacunek wielu osób, które polecają nasze usługi swoim bliskim.
Szczegóły oferty: bellmed.pl

Rekrutacja GMS Recruitment

 • Posted on: 18 September 2014
 • By: FP

Gmsecruitment.com to serwis umożliwiający przeglądanie ofert pracy dla lekarzy. Wysoka jakość i zamiłowanie do oferowanych usług, a także wieloletnie funkcjonowanie na rynku sprawiło, że liczba osób zainteresowanych usługami firmy wciąż wzrasta. Agencja znajduje się w Łodzi, przy ulicy Milionowej 55, adresując ofertę do zainteresowanych za granicą. Działalność firmy jest globalna, a każdy proces naborowy ma charakter poufny. Email: info@gmsrecruitment.com, Telefon: +48 665 342 763, Fax: +48 42 658 19 95