Mazowieckie

Bazet Serwis

  • Posted on: 28 June 2015
  • By: FP

Firma Bazet Serwis zajmuje się konserwacją i kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych, a także sprawdzaniem starych instalacji i obsługą placów budów w tym zakresie. Firma oferuje także wynajem dobrej jakości aparatury, jak na przykład giętarki, pompy do wody, spawarki czy też myjki ciśnieniowe. O pewnej pozycji na tle konkurencji świadczą zarówno ponadprzeciętna jakość produktów, uczciwość, jak i korzystne ceny. Zachęcamy do sprawdzania naszej strony internetowej bazet-serwis.pl oraz do nawiązywania kontaktu z nami.

Domy szeregowe Ida

  • Posted on: 2 October 2014
  • By: FP

Spółka Ida zajmuje się tworzeniem a także wznoszeniem przytulnych domów i loftów o wysokim standardzie. Proponowane mieszkania umiejscowione są blisko centrum i są doskonale wyposażone. Lokale zbudowane przez przedsiębiorstwo IDA głównie w okolicach Warszawy są przeznaczone dla klientów z całej Polski. Obiekty sprzedawane przez firmę udostępnione są w portalu www.ida.pl. IDA Sp. z o.o. Al. Solidarności 113 lok 57, 00-140 Warszawa, ida@ida.pl, tel. 601 63 66 64, IDA Sp. z o.o. Al.

Meble na wymiar Frise

  • Posted on: 25 September 2014
  • By: FP

Przedsiębiorstwo Frise specjalizuje się tworzeniem mebli o nietradycyjnych wymiarach. W branży meblarskiej przedsiębiorstwo wyróżnia wieloletnie doświadczenie, korzystne ceny oraz profesjonalna realizacja zadań. W sklepie Frise szafy, zlewy, sypialnie.
Placówka proponuje swoje usługi na obszarze Warszawy i okolic. Zachęcamy do zobaczenia zrealizowanych planów na naszej stronie frise.pl. Gorąco namawiamy do partnerowania nam osoby prywatne i architektów. STAŁA WYSTAWA BUDOWNICTWA 00-716 Warszawa, ul. Bartycka 26
pawilon 16A, stoisko 830, Tel. 22 840 45 56