Kursy i szkolenia

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

 • Posted on: 9 July 2017
 • By: FP

Styl życia, zwyczaje, najważniejsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, które pojawiają się na platformie Chorwacja Cafe.

Dzięki temu ci, którzy przygotowują się na wypoczynek w tym zakątku świata – po raz pierwszy lub następny - mogą liczyć na pełną informację w każdej dziedzinie - np. noclegu, restauracji.

Nie brakuje tutaj zarówno wywiadów, ciekawostek, fotografii, z pomocą których można zobaczyć ważniejsze miejsca w Chorwacji - powstały z zauroczenia nią.

Szkoła Global Language Academy

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: FP

Możemy nauczyć Cię komunikowania się w języku obcym, przygotujemy do egzaminu gimnazjalnego lub do zdobycia zaświadczenia TOEIC itd. To wszystko oferuje Ci szkoła językowa Global Language Academy mieszcząca się we Wrocławiu. Tutaj możesz zapisać się na naukę języków metodą ciekawych konwersacji np.: norweskiego, szwedzkiego. Wybierz tylko optymalną formę zajęć. Prowadzimy kursy m.in. języka francuskiego, szwedzkiego – pracujemy w domu klienta, namawiamy do korzystania z zajęć wakacyjnych.

Goździk – Nauka Jazdy

 • Posted on: 7 May 2016
 • By: FP

Firma Goździk-prawojazdy.pl z centralą w sercu Wielkopolski zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców skuterów i aut osobowych. Rewelacyjne podejście do ucznia, miła atmosfera, wykwalifikowana grupa wykładowców, doskonałe przygotowanie do egzaminów to cechy, które wyróżniają placówkę na rynku. Realizujemy kursy prawa jazdy w kategoriach m.in.: AM oraz B. Oprócz tego proponujemy jazdy doszkalające przed egzaminem. Kierowcy, którzy nie czują się zbyt dobrze na motocyklu, mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu „za dychę”.

Sport-kursy.pl

 • Posted on: 14 November 2015
 • By: FP

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to bogaty wachlarz kursów dla kursantów z całego kraju. Skrupulatnie przygotowujemy harmonogram kursów pod indywidualne potrzeby kursantów. Zajęcia teoretyczne a także praktyki odbywają się pod okiem najlepszej kadry. Dzięki prowadzonym przez nas szkoleniom menadżerskim zdobędziesz wiedzę potrzebną np. do organizacji imprez sportowych, a po zakończeniu kursów instruktorskich – będziesz mógł prowadzić zajęcia rekreacyjne z szermierki, podnoszenia ciężarów etc.

PARiS Lublin

 • Posted on: 2 November 2015
 • By: FP

Chciałbyś się profesjonalnie kształcić jako menadżer rekreacji ruchowej? Zgłoś się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. W tym miejscu oferujemy kursy z wiedzy teoretycznej oraz praktyczne. Naszym głównym celem jest podniesienie umiejętności zawodowych, które umożliwią realizowanie się w roli przykładowo menadżera rekreacji ruchowej, czy prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Kurs trenera umożliwia legalne prowadzenie zajęć, tzn. prowadzenie ćwiczeń sportowych, w tym m.in. przygotowywanie podopiecznych do współzawodnictwa.

Halibut Szkolenia sprzedażowe i menadżerskie

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: FP

Grupa szkoleniowa Halibut to wyspecjalizowana grupa szkoleniowa. Prowadzimy m.in. fachowe szkolenia menadżerskie o charakterze zamkniętym, poza tym przygotowujemy różnego typu eventy teambuilding. Grupa Halibut jest zlokalizowana w Poznaniu, ale oferuje swoje usługi i kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.halibut.pl. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul. Tęczowa 19A, 60-275 Poznań
Halibut.pl - wejdź na stronę internetową

Be Alpha - pokażemy jak skutecznie podrywać kobiety

 • Posted on: 10 September 2014
 • By: FP

Be Alpha to kurs podrywania dla wszystkich mężczyzn. Oferta zawiera fachowy i uniwersalny plan przemiany. Ogromna troska o satysfakcję klientów, duża użyteczność zapewnianych usług i ich niewygórowane ceny sprawiły, że grupa uczniów akademii systematycznie wzrasta, a Be Alpha jest coraz szerzej kojarzona. Szkoła mieści się w Krakowie, przy ulicy Stachiewicza 47/57. Na kursy można umówić się poprzez formularz kontaktowy. Grono specjalistów, duże doświadczenie , a także liczna grupa usatysfakcjonowanych uczestników kursu to zalety, które wyróżniają szkołę Be Alpha.