Imprezy

Teatr Inna Bajka

  • Posted on: 12 December 2015
  • By: FP

Sztuka teatru - Organizacja imprez - festyny. Agencja eventowa Inna bajka trudni się profesjonalną organizacją uroczystości, na których pojawiają się szczudlarze oraz przygotowywana jest pantomima. Gwarantowane jest stworzenie interesującego scenariusza, czy wymyślenie interesującej inscenizacji. Pasjonaci, którzy bez przerwy doskonalą swoje aktorskie umiejętności w krótkim czasie trafiają w gusta widowni.

Inna Bajka

  • Posted on: 2 May 2015
  • By: FP

Teatr Inna Bajka gwarantuje wszechstronną ofertę dla wszystkich klientów, różne występy odbywają się np. na festiwalach. W naszej agencji pracują profesjonalni aktorzy, performerzy oraz żonglerzy. Nasze biuro znajduje się w samym centrum pięknego powiatu krakowskiego. Paramy się również wszechstronnymi akcjami coworkingowymi bębniarskimi , jak i prowadzeniem zabaw dla dzieci w tym np. koszykówką.
Czytaj więcej teatrinnabajka.pl

Event Adventure Organizacja Pikników i Eventów Firmowych

  • Posted on: 8 October 2014
  • By: FP

Event Adventure zajmuje się przygotowywaniem różnego rodzaju koncertów masowych, usługi te kierowane są do korporacji. Organizujemy oryginalne pikniki kosmiczne, gwarantujemy pyszny catering tworzony przez kucharzy z długoletnim doświadczeniem, proponujemy ogromny zbiór atrakcji dla dzieci i dorosłych. Działania przedsiębiorstwa są kierowane do zainteresowanych z całej Polski. Działamy już dużo lat, dzięki czemu zyskaliśmy szacunek dużej ilości firm.

Pikniki-firmowe.com.pl: zapoznaj się ze stroną

Imprezy-art Organizacja imprez dziecięcych

  • Posted on: 30 September 2014
  • By: FP

Spółka Imprezy – Art.pl zajmuje się kompleksowym przygotowywaniem imprez najlepszej jakości. Organizujemy wszelkiego typu eventy takie jak programy rozrywkowe, oferujemy również wynajem mimów w trackie imprez masowych. Z oferty firmy skorzystało już duże grono rodziców oraz instytucji, których pozytywne opinie można obejrzeć na stronie internetowej w zakładce „Referencje”. Zapraszamy do czytania zakładki „Referencje” oraz do wybierania naszych usług.
Oferta imprezy-art.pl