Hotele

Hotel Royal

  • Posted on: 28 October 2015
  • By: FP

Elegancki Royal Hotel położony jest w sercu Poznania. Obiekt stanowi doskonałe miejsce, kiedy chcesz znaleźć nocleg mając w planach przyjazd do Poznania na parę dni, jak również na kilka tygodni. Wiele spółek prowadzi u nas ważne szkolenia – w naszym eleganckim obiekcie do dyspozycji oddajemy przestronne sale biznesowe. Pomieszczenia urządzone są gustownie, wyposażone w telewizory LCD i łazienkę z profesjonalnymi kosmetykami. Dodatkowo, w pokojach o podwyższonym standardzie można zrobić sobie aromatyczną kawę.

Trzygwiazdkowy Hotel Royal

  • Posted on: 18 September 2015
  • By: FP

Sukces szkolenia to również odpowiednia lokalizacja. Hotel Royal z Wielkopolski ma dwie sale o charakterze konferencyjnym, które doskonale można wykorzystać do zaaranżowania takiego przedsięwzięcia. Z tego miejsca masz blisko do Starego Rynku, czy Dworca Kolejowego. Gościom możemy zaproponować smaczne menu, 24-godzinny lobby-bar, wi-fi, miejsca do zaparkowania oraz sejf. Pokoje urządzone są elegancko, wyposażone w telewizję kablową i łazienkę z profesjonalnymi kosmetykami. Dodatkowo, w pokojach o wyższym standardzie można zaparzyć sobie wyśmienitą herbatę.

Pałac Łochów pod Warszawą

  • Posted on: 8 August 2015
  • By: FP

Szukasz urokliwego miejsca, gdzie będziesz mógł zorganizować  imprezę plenerową dla dużego grona osób? Z pewnością jest nim Centrum Konferencyjne Pałac Łochów niedaleko Warszawy. Polecamy przestrzenne pokoje rodzinne, robimy imprezy okolicznościowe, sympozja firmowe – w hotelu mieści się SPA. Centrum dysponuje 200 miejscami do spania, gabinetem odnowy biologicznej, kortami tenisowymi. Specjalizuje się w daniach kuchni myśliwskiej, a także w spotkaniach przy ognisku. W Centrum Konferencyjnym Pałac Łochów obsługujemy przyjezdnych przez cały rok.

Hotel Olympic

  • Posted on: 28 September 2014
  • By: FP

Hotel Olympic to ekskluzywny obiekt z bogatą ofertą zakwaterowania. Wszystkim gościom proponujemy odpoczynek w przestronnych apartamentach, ponadto urządzamy również wesela, komunie, imprezy firmowy. Hotel Olimpic we Wronkach oferuje ciszę, odpoczynek, a także odnowę biologiczną i ciekawą propozycję zajęć sportowych. Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółową propozycją ośrodka na stronie www.hotel-olympic.pl.
Hotel Olympic, ul. Leśna 15a, 64-510 Wronki.