Fotografia

Sawicki Film Production – Wideofilmowanie

  • Posted on: 28 September 2016
  • By: FP

Cezary Sawicki trudni się fotografowaniem od dawna, dlatego proponowane przez niego zdjęcia reportażowe i nagrywane filmy cechują się profesjonalizmem oraz rewelacyjną jakością. Reportaże weselne, z imprezy plenerowej lub przyjęcia jubileuszowego, a także filmy korporacyjne i instruktażowe tworzone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się coraz większą popularnością.

Studio Cezary Sawicki

  • Posted on: 3 June 2016
  • By: FP

Cezary Sawicki trudni się robieniem zdjęć od wielu lat, więc robione przez niego zdjęcia reportażowe i kręcone filmy cechują się profesjonalizmem i rewelacyjną jakością. W tym miejscu wyszukacie osoby, które sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na wiele lat. Zarejestrują każdy moment wzruszenia, szczęścia i innych emocji. Prócz propozycji dla Młodej Pary mają też ofertę dla firm – podejmą się nakręcenia filmu przykładowo: promocyjnego lub szkoleniowego.

F4pictures – fotografia ślubna

  • Posted on: 27 January 2016
  • By: FP

Chcesz, żeby zdjęcia pokazały w ciekawy sposób historię waszej miłości? Może tego dokonać fotograf ślubny z f4pictures – studia fotograficznego w Bielsko-Białej. Sesja ślubna, portret ukochanej osoby lub zdjęcia z rodzinnego święta będą stanowić cenną pamiątkę w każdym domu – dlatego dobrze jest zadbać o to, by były one nie tylko piękne, lecz także wyróżniały się najwyższą jakością. Niereżyserowane zdjęcia pokazują to, czego nie widać podczas szykowania się do tej ceremonii.. Później są piękną pamiątką z tego wydarzenia. F4pictures znajduje się na obszarze województwa śląskiego.

Firma Air Photobooth

  • Posted on: 3 October 2015
  • By: FP

Czy wiedziałeś, że Air Photobooth z Wielkopolski to jedyny w kraju producent nadmuchiwanej fotobudki – intuicyjnie sterowanego urządzenia do wywoływania zdjęć, świetnie sprawdzającego się na imprezach? Udostępniane przez nas gadżety to znakomite zestawienie oryginalnego wyglądu i kształtu z wysoką jakością wykonywanych zdjęć – Fotobudki to ciekawa atrakcja i zabawa w czasie wszystkich imprez firmowych. Biorąc pod uwagę, że na wielu imprezach integracyjnych czy innych eventach robione są fotografie – fotobudka może być strzałem w „10” i gwarancją świetnej zabawy.