Finanse

Biuro księgowe In Plus

  • Posted on: 18 November 2014
  • By: FP

Kancelaria podatkowa In Plus zajmuje się obsługą firm w zakresie m.in. płacenia składek ZUS, prowadzenia kadr i płac oraz ewidencji rejestru VAT. Biuro ma duże doświadczenie w branży, umożliwiające wykonywanie prac dobranych do wszystkich wymagań Klientów. Firmę z Ostrowa Wielkopolskiego cechuje długie doświadczenie w księgowości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 600 295 364.
Więcej o firmie - inplusostrow.pl

Emprise

  • Posted on: 6 October 2014
  • By: FP

Biuro rachunkowe Emprise zajmuje się udzielaniem porad w dziedzinie właściwego zarządzania dokumentami. Wszystkim podmiotom gospodarczym oferujemy obsługę m.in. w obszarze zagadnień finansowych oraz w przypadku zewnętrznych źródeł finansowania. W naszym biurze zatrudniona jest jedynie fachowa kadra, która systematycznie wzbogaca swoje umiejętności. Na rynku wyróżniamy się dużym doświadczeniem, dzięki któremu z sukcesem obsługujemy m.in. różnego rodzaju fundacje, jak i firmy włókiennicze.
Emprise.pl - więcej na witrynie

Ekb Szczecin

  • Posted on: 26 September 2014
  • By: FP

Biuro rachunkowe i kancelaria audytorska EKB oferuje pełen zestaw porad powiązanych się z prawem podatkowym. Wieloletnie doświadczenie, uczciwość, terminowość– to największe zalety firmy EKB. Przyjmujemy w naszym biurze na obszarze Szczecina, ale także w siedzibie firmy klienta. Z naszych nowoczesnych oraz efektywnych rad skorzystało już wiele spółek. Ul. Madalińskiego 8, PL 70-101 Szczecin
Witryna internetowa firmy ekb.szczecin.pl