Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

 • Posted on: 30 October 2017
 • By: FP

Dietetyka - poradnictwo, Edukacja seksualna, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i innych specjalizacjach zapewnia WSM Sosnowiec.
Szkoła medyczna w Sosnowcu gwarantuje kandydatom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów, jak również możliwość pogłębiania umiejętności w wielu obszarach.
Grono doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona biblioteka, a także dogodna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najlepszych szkół medycznych w tym rejonie.

WSM Sosnowiec

 • Posted on: 3 June 2016
 • By: FP

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje chętnym duży wybór kierunków takich jak Dietetyka w sporcie, czy też Problemy seksualne w resocjalizacji. Oprócz tego w naszej szkole można również zdobyć specjalizację w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Oferujemy studia licencjackie, studia pomostowe oraz studia drugiego stopnia. Atutem naszej szkoły na pewno jest kadra naukowa z danej specjalizacji i obszerna baza naukowa. Oferujemy m.in. doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne, bibliotekę z książkami specjalistycznymi.

SJO Global Language Academy

 • Posted on: 21 October 2015
 • By: FP

Gorąco zachęcamy do skorzystania z bardzo ciekawej propozycji szkoły językowej Global Language Academy Wrocław. W Global Language Academy możesz zapisać się na naukę języków metodą bezpośredniej komunikacji np.: greckiego, portugalskiego. Wystarczy tylko wybrać najlepszą dla siebie opcję nauki. W naszej szkole możesz zapisać się na zajęcia szwedzkiego, a także egzamin toeic. Fantastyczna atmosfera, native speakerzy z różnych krajów, ciekawe lekcje, czy też wartościowe książki – szkoła językowa sprawia, że nauka języka obcego to nic trudnego!
Informacje:

Edukacja Mądry Maluch

 • Posted on: 4 November 2014
 • By: FP

Tym co wyróżnia przedszkole Mądry Maluch od innych jest oferowanie zajęć w języku brytyjskim. W Przedszkolu Mądry Maluch uczniowie uczą się w komfortowych salach , a także na bezpiecznym placu zabaw. Dzięki lekcjom języka obcego i gimnastyki najmłodsi kształtują swoje pasje. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą w serwisie: www.madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.

Madrymaluch.edu.pl: sprawdź ofertę

Wyższa Szkoła WSTE

 • Posted on: 3 November 2014
 • By: FP

Uczelnia WSTE Szczecin zapewnia najlepsze studia w branży Transport oraz Edukacja Techniczno-Informatyczna. Placówka odznacza się wysokim poziomem nauczania oraz kompetentną kadrą pedagogiczną, na co dowodem są wysokie wyniki oraz zadowolenie studentów. Szkoła oferuje edukację zainteresowanym z całej Polski. WSTE może również poszczycić się ciekawą współpracą z UE. Dane Teleadresowe: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Wste.szczecin.pl: strona

Prywatne przedszkole Jeżyki

 • Posted on: 17 September 2014
 • By: FP

Zdobywanie umiejętności szczęśliwego dziecka to podstawowe motto niepublicznego Przedszkola, które ma swoją siedzibę w centrum Poznania. Umiejscowione jest w zabytkowym, wyremontowanym budynku z wyjątkową atmosferą. Przedszkolaki uczone są samodzielnego działania i wypowiadania własnego sądu. Pomocą służą im w tym specjaliści tacy jak np. psycholog. Nasza kadra to pedagodzy z przyjaznym podejściem do przedszkolaków – pracujący z pasją. Jeżyki z Jeżyc, poza wygodnym ulokowaniem, ma także dodatkowy plus – wyjątkowe pomieszczenia. Z myślą o rodzinie miejsce pracuje 10 godzin.