Doradztwo finansowe

Firma Eko Claim

 • Posted on: 7 February 2017
 • By: FP

Spółka Eko Claim mająca swoją siedzibę w UK oferuje profesjonalną pomoc w otrzymaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grupa przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim pośredniczy w rozmowach z adwokatem, sporządza tłumaczenie niezbędnych dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu roszczeniowym. Wypadek w pracy, lub kolizja drogowa w Wielkiej Brytanii? – Teraz uzyskanie zadośćuczynienia jest zaskakująco szybkie!
Firma towarzyszy poszkodowanemu w całym procesie roszczeniowym, zapewniając pomoc, jak również wsparcie prawne.

Omega Project – Nadzory inwestorskie

 • Posted on: 22 September 2016
 • By: FP

Firma Omega Project, mająca duże doświadczenie, jak i pewną pozycję na rodzimym rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, a także użyteczności publicznej. Trudnimy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Można nam powierzyć np. nadzór inwestorski w obszarze budownictwa mieszkaniowego lub użyteczności publicznej. Możemy zapewnić przykładowo: kosztorysowanie robót budowlanych, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów.

Firma Omega Project

 • Posted on: 17 September 2016
 • By: FP

Firma Omega Project, która posiada ogromne doświadczenie, jak również stabilną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się wielobranżowym nadzorem inwestycji w obszarze budownictwa biurowego, mieszkaniowego, a także instytucji państwowych. Kadra ekspertów wchodząca w skład Omega Project oferuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestorski, project management oraz wycenę budynków. Możemy zagwarantować m.in.: opinie budowlane, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów. Ponadto realizujemy inwentaryzację budynków mieszkalnych, sportowych i pozostałych.

AgroBankier

 • Posted on: 14 August 2016
 • By: FP

Firma Agrobankier została stworzona głównie z myślą o rolnikach – odszukają tu oni ofertę kredytową zatwierdzoną przez wykwalifikowanych doradców, przeczytają ciekawe nowości prasowe oraz zapoznają się z bogatym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Możemy pomóc Ci znaleźć środki na kupno specjalistycznego sprzętu np. do nawadniania, jak również zwierząt, preparatów do ochrony roślin albo każdego dowolnego celu.

OMEGA Project

 • Posted on: 10 June 2016
 • By: FP

Chciałbyś, by Twoja inwestycja była wykonana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project z Wielkopolski. Sprostamy warunkom dyktowanym nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców. Zajmujemy się szeroko pojęta obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu przedsiębiorstwu można zlecić m.in. wykonawstwo w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub biurowego. Zapewniamy przykładowo: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków.

ITTI biznes

 • Posted on: 24 September 2015
 • By: FP

Posiadający biuro na obrzeżach Poznania zespół ITTI trudni się doradztwem w obszarze telekomunikacji oraz rozwiązań IT, przeprowadza ewaluacje odnoszące się do zagadnień informatycznych, jak również realizuje projekty wykorzystujące najnowocześniejsze techniki informatyczne. Opieramy się o najlepsze zbiory dobrych praktyk, np. ISO 27001. Najważniejsze obszary działalności obejmują m.in. dedykowane oprogramowanie. Otrzymaliśmy nagrody za innowacyjność od Polskiego Towarzystwa Informatycznego.