Biznes Ekonomia

Prosper – inwestycje w nieruchomości

  • Posted on: 5 December 2016
  • By: FP

Osoby, które planują ulokować pieniądze w terenach budowlanych mogą skorzystać z propozycji firmy Prosper z Łodzi. To doskonała okazja, by zyskać dodatkowe fundusze. Prosper jest biurem obsługi klienta w zakresie prowadzonych aktualnie przedsięwzięć budowlanych na obszarze województwa łódzkiego. Wyszukiwane są tu najlepsze grunty, które w dalszej kolejności zmienia się pod względem użytkowania.

Fachowe doradztwo finansowe Diament

  • Posted on: 11 October 2014
  • By: FP

Firma DIAMENT trudni się doradztwem finansowo – ubezpieczeniowym. Wieloletnie istnienie na rynku, fachowość oferowanych usług oraz skrupulatna troska o interesy klienta spowodowały, iż spółka jest jeszcze szerzej znana. Usługi przedsiębiorstwa są adresowane zwłaszcza do klientów z Torunia, Lublina, Włocławka i Rybnika. Pisząc wiadomość na adres: fhudiament@interia.pl kontrahenci uzyskują natychmiastowe odpowiedzi na temat oferty firmy.
Szczegółowa oferta: diament-df.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Sangowski

  • Posted on: 8 October 2014
  • By: FP

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego proponuje profesjonalne porady prawne. Od przeszło kilkunastu lat zespół prawników obsługuje firm i osób fizycznych. Usługi biura prawnego są do dyspozycji klientów z całej Polski. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę petenta i najwyższy poziom usług ze względu na współpracę z fachowym gronem adwokatów.
Usługi prawne: odszkodowania, prawo transportowe i inne. Ul. Taczaka 10
61-818 Poznań, mail: sekretariat@sangowski.pl

Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik

  • Posted on: 6 October 2014
  • By: FP

Kancelaria adwokacka Jacek Kerplik świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie wszystkich dziedzin prawa. Grupa wyszkolonych adwokatów, solidność i duże doświadczenie to zalety kancelarii prawnej. Firma adwokacka świadczy kompleksowe usługi na obszarze Szczecina oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 694 514 516. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin tel/fax +48 91 829 20 83.
Witryna - kerplik.pl

Biuro finansowe Profin

  • Posted on: 27 September 2014
  • By: FP

Przedsiębiorstwo PROFIN wykonuje specjalistyczne usługi rachunkowo – finansowe. Biuro zapewnia pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz prowadzeniu ksiąg. Profesjonalni eksperci gwarantują rzetelność wykonywanych zleceń. Biuro mieści się w Białymstoku i zaprasza do kontaktu mailowego: biuro@profin.bialystok.pl. O dużym zainteresowaniu, jakim cieszy się biuro, mogą świadczyć referencje klientów znajdujące się na stronie internetowej.
Zapoznaj się z ofertą