Biura nieruchomości

Administracja Intacto

 • Posted on: 18 March 2015
 • By: FP

Przedsiębiorstwo Intacto oferuje usługi w branży zarządzania a także administrowania budynkami. Specjalizujemy się zarządzaniem kompleksów mieszkalnych oraz współwłasnościami łącznie z kompleksową obsługą dotyczącą księgowości i podatków, a także udzielaniem porad oraz dbaniem o czystość. Działania firmy INTACTO są skierowane do zainteresowanych z Krakowa, Warszawy oraz Łodzi. Zapraszamy do sprawdzenia zakładki osiągnięcia na stronie www, która pozwoli Państwu na analizę jakości naszych działań. INTACTO Andrzej Olszewski, ul. Stępińska 22/30 lok. 304, 00-739 Warszawa

Blobo Virtual Office

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: FP

Obiekt Globo posiada prestiżowe lokale w ścisłym centrum Poznania. Wygodne pomieszczenia, monitoring i parking podziemny to tylko nieliczne z walorów budynku. Budynek jest usytuowany w ścisłym centrum Poznania. Zapraszamy do obejrzenia albumu zdjęć na stronie www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul. Wyspiańskiego 43, Fax +48 61 8427 497, E-mail: info@globooffice.pl
Wejdź na naszą stronę internetową globooffice.pl

Qubika Development

 • Posted on: 13 October 2014
 • By: FP

Projekty ekskluzywnych i o wysokim standardzie rezydencji proponuje firma Qubika Development w Poznaniu. Biorą pod uwagę przy tym potrzeby małych oraz wielodzietnych rodzin. Naszym atutem są prestiżowe biura architektoniczne mające światowe doświadczenie ,jak i poważanie na rynku. Kompleksowo przygotowujemy aranż też pomieszczenia willi wykończonej. Nasi dekoratorzy wykorzystują do tego najmodniejsze kolekcje mebli oraz nowoczesny sprzęt domowy. Dotychczasowe nasze projekty to m.in. Osiedle na Morasku, na chwilę obecną oferujemy możliwość postawienia willi np.

Arche domy

 • Posted on: 10 October 2014
 • By: FP

Przedsiębiorstwo Arche posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Ogromne doświadczenie i ciekawa gama propozycji to zalety charakteryzujące spółkę na rynku deweloperskim. Za swoje dokonania firma dostała dużo wyróżnień, dzięki czemu z łatwością zdobywa zaufanie kolejnych klientów. Zapraszamy do kontaktu z firmą za pośrednictwem telefonu: 0 22 319 80 80.
Więcej o firmie arche.pl

Zarządca nieruchomości Intacto

 • Posted on: 30 September 2014
 • By: FP

INTACTO to firma zarządzająca, podejmująca współpracę ze spółdzielniami mieszkańców oraz administrująca pojedyncze budynki. Firma zapewnia pełen zakres prac związanych z zarządzaniem nieruchomościami, gwarantując profesjonalizm, bezpieczeństwo i obowiązkowość. Przedsiębiorstwo Inacto funkcjonuje w głównych miastach Polski – Krakowie, powiecie warszawskim i Łodzi. Swoim zleceniodawcom oferuje ponadto doradztwo w uzyskiwaniu środków z ubezpieczenia nieruchomości oraz finansowaniu remontów z kredytów bankowych.

Zarządca nieruchomości Intacto

 • Posted on: 23 September 2014
 • By: FP

Szeroko pojęte administrowanie oraz kierowanie nieruchomościami proponuje firma INTACTO, która ma swoje siedziby w Krakowie, stolicy i Łodzi. Zajmujemy się zarządzaniem kompleksów mieszkalnych oraz współwłasnościami łącznie z szeroko rozumianą obsługą księgowo-podatkową, a także udzielaniem porad oraz dbaniem o czystość. Usługi wykonywane są na terenie Warszawy, Krakowa i Łodzi. W swojej propozycji przedsiębiorstwo posiada także usługi zachowania porządku oraz konserwacji powierzchni, które dostarcza, dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi. INTACTO Andrzej Olszewski, ul.

Norma Biuro

 • Posted on: 21 September 2014
 • By: FP

Agent Nieruchomości poleca bogaty katalog usług powiązanych z kompleksową obsługą administracyjną budynków. W ofercie spółki dostępne są m.in. wdrażanie na indywidualne zlecenie planów domów, projekty instalacji, przeglądy okresowe budynków, jak również wyceny nieruchomości budynkowych. Biuro Normy znajduje się w Kujawsko-pomorskim, lecz z jej pracownikami można się skontaktować także telefonicznie. Swoim kontrahentom biuro oferuje usługi profesjonalne wykonywane przez certyfikowanego agenta.
Przejdź na stronę - norma-bon.pl

Biuro Obrotu Nieruchomościami Ryszard Koczerski Marzenna Koczerska Spółka cywilna

 • Posted on: 19 September 2014
 • By: FP

Biuro Obsługi Nieruchomości zajmuje się profesjonalną wyceną budynków mieszkalnych oraz obiektów użytkowych. Od kilku lat zajmujemy się obsługą budynków mieszkalnych i przemysłowych. Przygotowujemy także świadectwa energetyczne. Działania proponowane przez Biuro Obsługi Nieruchomości są kierowane do zainteresowanych z Bydgoszczy.
Nasza oferta powstała między innymi dla celów: skarbowo - podatkowych Warto wspomnieć, że biuro działa na rynku od 2003 r.
Czytaj więcej

Pośrednik nieruchomości Abelard

 • Posted on: 15 September 2014
 • By: FP

Jeśli chcesz kupić działkę to warto zapoznać się z propozycją agencji nieruchomości Abelard. Każda nowa propozycja umieszczona na naszej stronie jest dokładnie omówiona i wzbogacona o ciekawą galerię zdjęć oferowanej nieruchomości. Interesujące oferty, długoletnie doświadczenie oraz korzystne ceny to walory cechujące Abelard w branży nieruchomości.