Artykuły dla biura

Biuro Plus Sprzedaż artykułów biurowych i papierniczych i kartridży

  • Posted on: 13 October 2014
  • By: FP

Biuro Plus jest polskim liderem pośród dostawców materiałów biurowych. W firmowej ofercie Biura mieszczą się przede wszystkim artykuły papiernicze, do biura, kartridże i wiele innych. Firma mieści się w Będzinie. Na rynku działamy od 1990 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu zapewniamy asortyment bardzo dobrej jakości , a także fachową obsługę każdego klienta.
Strona internetowa biuroplus-bedzin.pl

B.S.Alp Serwis

  • Posted on: 9 October 2014
  • By: FP

B.S. ALP SERWIS to przedsiębiorstwo znajdujące się w miejscowości Płońsk, zajmujące się pracami na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych. Firma zajmuje się pracami wysokościowymi, i porządkowaniu pomieszczeń przemysłowych. Przedsiębiorstwo B. S. ALP-SERWIS kieruje swoją ofertę do klientów z całego kraju. Sprawdź naszą efektywność!
Bsalpserwis.pl - więcej na witrynie

Furnimeb Sprzedaż mebli na zamówienie

  • Posted on: 2 October 2014
  • By: FP

Firma stolarska Furnimeb to sklep meblowy z tradycjami. Proponowane przez nas meble są piękne i reprezentacyjne, doskonale dostosowują się do pomieszczeń, oddając ich charakter. Biuro firmy znajduje się w miejscowości Złoczew, ale oferuje ona swoje meble osobom z całej Polski. Wysoka jakość mebli firmy Furnimeb sprawia, że ich zakup będzie inwestycją na wiele lat. biuro@furnimeb.com, tel./fax: (+48) 43 8202203, kom: 502 779 574
Więcej - furnimeb.com